Deep Fryer With Oil e1569786732995

Hayatımız da en bir kere de olsa fast food yemişizdir ve orda yediğimiz kızartmaları bazen bayılarak bazen de pek severek yediğimiz söylenemez. Kaliteli kızartma ancak kaliteli yağ ve taze sebzelerle olabilir. Eğer yağın kalitesi değişirse kızartmanın tadında bozulmalar başlar. Genellikle fast food mekânlarında sürekli hazırlanan yiyecek olan patates kızartmaları günlük çıkmaktadır, burada bir sorun yok fakat kızartma yapılan yağlar eğer kalmış yağ ise ve bir çok kullanılmışsa o zaman hem patates kızartması lezzetsiz olacaktır hem de sağlığa son derece zararlı bir yiyecek haline gelecektir.VITO 50 2

İşletmeler yağdan tasarruf etmek için genelde kullanılan kızartma yağlarını tekrar tekrar kullanarak servis etmektedir. Buda yiyeceğin tadını bozabilir, ancak kullanılacak yağ filtreleme makinaları ile yağdan % 50 tasarruf sağlama imkanı doğacaktır. Ayrıca filtreleme işlemi ile yağlarınız zararlı partiküllerden ayrılır ve ilk kullanıma yakın bir ürün elde edebilirsiniz.

Vito yağ filtreleri kullanımı kolay, kompakt ve taşınabilir olması işletmelerde ki maliyetleri düşürmeye yardımcı olacak en iyi ürün konumundadır. Hem işletmeler kazanacak hem de müşteri kitlesi hizmet ve kaliteden memnuniyet duyacaktır. Bu durumda işletmenin imajı artacak ve insanlar tarafından bilinmeye başlayabilir.

Fast food işletmelerinde kullanılan yağların çevreye akıtılması da önemli bir sorun teşkil etmektedir. Sık kullanılan yağların içerisinde ki atık partiküller çevrede yok olması neredeyse imkânsız aynı zamanda lavabolara dökülen atık yağlar oradan kanalizasyonlara geçerek canlılara zarar verebilmektedir. Çevre kirliliğini önlemek için Vito yağ temizleme makinaları ile sağlıklı ve yaşanılabilecek bir çevre bırakarak doğada ki canlılara zarar vermemiş olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir