minyakmasak1 1563790461

Artık mutfaklarımızda sıklıkla yapılan yiyeceklerden olan kızartmalar çocuklar ve yetişkinler tarafından sevilerek tüketilmektedir. Kızartmalar genellikle bol yağ da pişirildiğinde daha lezzetli ve kaliteli olmaktadır. Bol miktarda kullanılan yağlar ise tekrar tekrar kullanılarak kızartma yapılmakta ve her kullanışta kızartmaların tadı değişebilmektedir. Bunun nedeni her kullanışta renginin koyulaşması, ısıyla birlikte kıvamının değişmesi ve içinde oluşan yiyecek partikülleridir. Eğer kullanılan yağlar atılırsa ciddi şekilde çevreye zarar verecektir. Hem çevre kirliliği hem de maliyetleriniz artacaktır. Kızartma yağı filtreleri ile kullanılan yağlarınızı temizleyip kullanım süresini uzatabilirsiniz. Daha sonra kullandığınız atık yağları geri dönüşümlere göndererek daha az maliyet ve daha temiz çevre bırakacaksınız.

Vito yağ filtreleri ile atık yağlarınız özenle temizlenecek rengi, dokusu ve içindeki partiküllerden arınarak ilk kullanımda ki yağınız kadar temiz olacaktır. Daha az yağ sarfiyatı ile işletmelerinizin maliyetlerinde iyileşmeler meydana gelecektir. Vito yağ filtreleri her yönüyle atık yağlarınızı konforlu bir şekilde temizler.  Vİto insan sağlığını düşünür ve yaşam standartını yükselterek hareket eder. Aynı zamanda temiz ve yaşanılabilir bir çevre için Vİto yağ temizleme makinalarını kullanmak için vakit kaybetmeyin. Vito yağ filtreleme makinası Atık yağı sarfiyatınızda iyileştirmeler yaparak her zaman daha çok kazanmanıza imkân sağlayacaktır

Vito yağ temizleme makinalarını Türkiye pazarına ulaştıran, çevreci kimliğini her zaman koruyan ve güvenilir alışveriş için tercihiniz IBC Group – Işıltan A.Ş olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir